Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás informovať, že v termíne od 19. júla do 04. augusta 2024 budeme čerpať letnú dovolenku. Počas tohto obdobia nebudeme poskytovať naše služby. Naše služby budú opäť plne k dispozícii od 5. augusta 2024. Ďakujeme za pochopenie.

V akejkoľvek nepríjemnej situácii, či už máte zabuchnuté dvere, alebo zlomený kľúč, počkajte do príjazdu zámočníka. Pokiaľ nie ste odborníkom v tejto profesii, nepokúšajte sa radšej o žiadne opravy, môžete si tým urobiť viac škody ako osohu.

Otváranie zabuchnutých dverí

Nesnažte sa dvere vyraziť alebo vylomiť, došlo by k poškodeniu dverí i zárubne. Zámočník Vám otvorí dvere v priebehu niekoľkých málo minút, a to bezpečne bez poškodenia.

Vyberanie zlomeného kľúča

Ak máte zlomený kľúč v zámke, nepokúšajte sa vybrať jeho zvyšok z vložky. Zvyčajne dôjde k jeho posunutiu ďalej do vložky, namiesto jeho vybratia. Zámočník Vám zvyšok zlomeného kľúča vyberie a vložku môžete ďalej používať. Tiež sa môže stať, že zlomený kľúč nepôjde vybrať, v tom prípade Vám zámočník kľúč vyberie a vložku vymení.

Stratil som kľúče, potrebujem otvoriť

Pred otvorením dverí potrebujete preukázať trvalé bydlisko podľa občianskeho preukazu. V prípade prechodného bydliska nájomnou zmluvou. Pokiaľ ju nemáte u seba, byt Vám otvoríme iba v prítomnosti majiteľa bytu.

Chcem si zabezpečiť majetok prídavným zámkom

V tomto prípade sa jedná o objednávku. Zatelefonujte nám a dohodnite si stretnutie. Môžete si byť istý, že Váš byt či dom profesionálne zabezpečíme.

Zabuchnuté kľúče v aute

Každému sa občas podarí zabuchnúť si v aute kľúče. Ak neviete ako na to, radšej neskúšajte auto otvárať. Dnešné zámky v autách už nie je také jednoduché otvoriť ako voľakedy, riskujete poškodenie a môže Vás to výsť pekne draho. S našim profesionálnym náradím Vám automobil otvoríme za malú chvíľu.

Núdzové zabezpečenie po vlúpaní

Pokiaľ zistíte, že máte vykradnutý byt, najskôr zavolajte políciu, ktorá zaistí miesto. Až potom zavolajte zámočníka. Núdzovo zabezpečíme zámok, poprípade odporučíme a namontujeme vhodné bezpečnostné zabezpečenie.